Drodzy klienci i partnerzy biznesowi!
Informujemy, że nasza firma będzie zamknięta od 23.12.2019 do 05.01.2020 z powodu przerwy urlopowej. Państwa zamówienia i zapytania będą przetwarzane w kolejności, w jakiej zostały otrzymane.
Zespół Womet.tech

Dear customers & business partners !
We would like to inform you, that our company will be closed from 23.12.2019 - 05.01.2020 due to vacations. Your orders and enquiries will be processed in the order they have been received.
Your Womet.tech Team

CZAS REALIZACJI/WYSYŁKA

Każde złożone zamówienie jest traktowane bardzo poważnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do jego realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby system składania zmówień był dopracowany i jeszcze przed wstępnym zakupem informował Klienta o czasie dostarczenia przesyłki. W sklepie, a dokładnie na karcie każdego produktu jest zamieszczona informacja o aktualnym stanie dostępności wybranego towaru oraz podana dokładna lokalizacja naszego sklepu, w którym on się znajduje. Dzięki temu rozwiązaniu, można w łatwy sposób określić, dostępność wybranego produktu i udać się na sklep, wiedząc, że wybrany towar będzie dostępny od ręki, lub w przypadku wysyłki, że czas realizacji zamówienia będzie skrócony do minimum.

Każde realizowane przez sprzedającego zamówienie wysyłane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej .

Koszt przesyłki jest obliczany dla każdego zamówienia w koszyku wybierając odpowiednią opcję dostawy.

WOMET-TECH bierze pełną odpowiedzialność za wysyłkę realizowaną z ubezpieczeniem. Koszt wysyłki ponosi kupujący.

Orientacyjny czas realizacji zamówienia tj. otrzymania towaru przez kupującego wynosi od jednego do siedmiu dni roboczych.

Dostawa:

Przesyłka Priorytetowa (płatność przelewem na konto )

Przesyłka Priorytetowa Pobraniowa (płatność gotówką przy odbiorze) Kurier wg wagi zamówienia (płatność przelewem na konto lub przy odbiorze)

Formy zapłaty:

Gotówka przy odbiorze osobistym

Europejski przelew bankowy (EUR).Konto: 53 85910007 0220 0610 4098 0003

Krajowy przelew bankowy (PLN). Konto: 91 85910007 0220 0010 4098 0001 Pobranie poczta polska lub kurier