Womet-tech istnieje ponad 14 lat, nieustannie umacniając swoja pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

Motto

Każdy, kto własnymi siłami stworzył firmę ma świadomość ile trudu trzeba włożyć, by powstała. Tysiące pomysłów, ciągłe próby, dzięki którym nabieramy nowych doświadczeń, Jednak, gdy to co tworzymy jest naszą pasją, wszystkie przeciwności stają się motywacją do ciężkiej pracy.

Firma

Marka womet-tech racing accessories to producent komponentów tuningowych do motocykli obecny na rynku od 2003 roku. Firma powstała z pasji – by tworzyć części i akcesoria dla pasjonatów. Dziś produkty z naszej oferty testowane są przez czołowych zawodników. Komponenty womet-tech pracują w motocyklach zawodowców, ale także prywatnych wielbicieli motoryzacji w kraju i za granicą. Dzięki nowoczesnej technologii tworzymy produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę. Znajdują one zastosowanie w większości modeli dostępnych na rynku. Naszym priorytetem są zawsze: zaufanie ze strony Klientów i najwyższa jakość oferowanych Państwu produktów.

01

Filozofia

 

Z pasją rozwijamy nasze produkty. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości komponentów w pełni
spełniające ich oczekiwania.

01

Materiały

W produkcji naszych komponentów stosujemy materiały o najlepszych parametrach technicznych (lotnicze stopy aluminium oraz
tworzywa o wysokiej gęstości i właściwościach pochłaniania energii).

01

Design

Oryginalne wzornictwo naszych produktów nadaje motocyklowi wyjątkowy charakter oraz zapewnia niepowtarzalny wygląd.

01

Kolorystyka

Większość naszych produktów można wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej anodowanych powierzchni.

01