Drodzy klienci i partnerzy biznesowi!
Informujemy, że nasza firma będzie zamknięta od 23.12.2019 do 05.01.2020 z powodu przerwy urlopowej. Państwa zamówienia i zapytania będą przetwarzane w kolejności, w jakiej zostały otrzymane.
Zespół Womet.tech

Dear customers & business partners !
We would like to inform you, that our company will be closed from 23.12.2019 - 05.01.2020 due to vacations. Your orders and enquiries will be processed in the order they have been received.
Your Womet.tech Team

// O NAS - PRECYZJA DLA OSIĄGÓW

W OBRÓBCE METALI, którą zajmujemy się od 1980 roku. Pomysł na produkcję gadżetów do motocykli powstał w 2001 roku, kiedy założyciel i obecny właściciel firmy zaczął tworzyć pierwsze komponenty ochronne, początkowo do własnego motocykla. Zdobyte doświadczenie w obróbce metali oraz profesjonalne podejście, połączone z wiedzą i zaangażowaniem wynikającym z zainteresowań sportem motocyklowym pozwoliły stworzyć produkty, które szybko zostały docenione w środowisku motocyklistów.

// Projekty/Ochrona i Estetyka/Design

Podczas pracy nad każdą częścią wdrażaną do produkcji, kierujemy się jedną zasadą: łączymy optymalne parametry techniczne z ergonomią i estetyką. O naszych produktach myślimy jako o zbroi i biżuterii jednocześnie – chcemy, aby nie tylko zabezpieczały maszyny, ale także podkreślały piękno i styl każdego motocykla.