Drodzy klienci i partnerzy biznesowi!
Informujemy, że nasza firma będzie zamknięta od 23.12.2019 do 05.01.2020 z powodu przerwy urlopowej. Państwa zamówienia i zapytania będą przetwarzane w kolejności, w jakiej zostały otrzymane.
Zespół Womet.tech

Dear customers & business partners !
We would like to inform you, that our company will be closed from 23.12.2019 - 05.01.2020 due to vacations. Your orders and enquiries will be processed in the order they have been received.
Your Womet.tech Team

Womet-tech nie pozostaje w żadnym związku z APRILIA®, BMW®, CAGIVA®, DUCATI®, HONDA,
KAWASAKI®, MOTO GUZZI®, MV AGUSTA ®, SUZUKI®, TRIUMPH®, YAMAHA® i/lub ich dealerami. Nazwy firmowe motocykli na produktach są zamieszczone wyłącznie w celu właściwego doboru produktu z naszego katalogu oraz strony internetowej womet-tech.com do marki motocykla. Istnieje możliwość zarejestrowania się na naszej stronie celem otrzymywania newslettera informującego o nowych produktach i promocjach. Womet-tech nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe zastosowanie produktu. Dodatkowo Womet-tech nie ponosi odpowiedzialności za szkody materialne i straty moralne oraz szkody na mieniu wynikłe z niewłaściwego użytkowania lub montażu. Produkty Womet-tech nie posiadają homologacji, w związku z czym nie mogą być używane poza terenami prywatnymi, torami wyścigowymi oraz wystawami. Zaleca się sprawdzenie lokalnych przepisów drogowych dotyczących produktów, ponieważ niektóre z nich mogą podlegać ograniczeniom.